Hakkımızda

Kliniğimiz Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi alanlarındaki tüm hastalıkların hem tanı hem de tedavisinde daha hızlı, daha kaliteli ve daha konforlu hizmet vermek ve cerrahi gerektiren hastalıkların tedavisini çağdaş bilimsel veriler ışığında yapmak amacıyla 2018 yılında Prof Dr İrfan Karaca ve Prof Dr Erdal Türk tarafından kurulmuştur. Ekibimize 2019 yılında Prof Dr Ahmet Güven ve Op Dr Erdal Karakaya’nın katılımıyla gücümüz bir kat daha artmıştır. Kliniklerimiz bir muayenehane ve özel hastane beklentilerinden daha fazlasını verebilmeyi, haftanın her günü ve saati, minik hastalarımıza bir sağlık kuruluşunda değil de, her yaşa hitap eden oyuncaklar, kitaplar ve zeka oyunları ile donatılmış cazip bekleme alanlarıyla, kendilerini bir ev rahatlığında ve mutluluğunda hissettirerek muayene ya da küçük müdahalelerini ağrısız ve korkulardan uzak bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlanmıştır.

Temel amacımız, tıbbi etik ve bilimsel değerler doğrultusundan şaşmadan, gelişmiş çağdaş sağlık teknolojilerini kullanarak, konusunda deneyimli, akademik kariyeri olan ve güleryüzlü uzman kadromuzla Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi alanlarında hastalıkların tanılarını koymak ve gerek medikal gerekse cerrahi tedavileri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek, uzun süreli takiplerini yapmaktır.

Neden ETİK?

Öncelikle “Erdal Türk&İrfan Karaca” isimlerinin baş harfleri birleştirildiği zaman ETİK kelimesi ortaya çıkmaktadır. Ayrıca “etik”, kelime anlamıyla çeşitli meslek kolları arasında tarafların uyması veya kaçınması gereken davranışlar bütünü, ahlaki ve ahlakla ilgili demektir. Yani biz, Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi alanındaki hastalara, bilimsel ve etik kurallar dışına çıkmadan, başka hedefleri öncelikli tutmadan yardımcı olmayı amaçladık, bu nedenle kliniğimizin adının “ETİK Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kliniği” olmasına karar verdik.

Biz kimiz? Size neler verebiliriz?

  • Güleryüzlü ve güven veren insanlarız
  • Akademik kariyeri olan, alanında tecrübeli ve titiz cerrahlarız
  • Bilimsel ve çağdaş tanı ve tedavi yöntemlerini biliyor, okuyor ve uyguluyoruz
  • Modern cerrahi teknikleri biliyoruz ve yenilikleri takip ediyoruz
  • Sıcak bir klinik ortamımız var
  • Etik kliniği, çocukların gelmek için değil gitmek istemedikleri için ağladıkları bir sağlık kuruluşudur.

   İzmir Şube
İstanbul Şube
Fiyat Al