ETİK Çocuk Cerrahisi ve Ürolojisi Kliniklerine Hoşgeldiniz

ETİK Çocuk Cerrahisi ve Ürolojisi Klinikleri, Türkiye’de özellikle hipospadias ve penisin yapısal anomalilerinin tanı ve tedavisi üzerine ilgi duyan kendisini geliştiren bir oluşumlardır. Cerrahlarımız Prof. Dr. İrfan Karaca, Prof. Dr. Erdal Türk ve Prof. Dr. Ahmet Güven gerek cerrahi, gerekse modern bilgi birikimleri ve yenilikçi fikirleri ile Türkiye çapında tanınmaktadırlar. Doktorlarımız ağırlığı her dereceden olan hipospadias hastaları için en iyi sonuçları veren ameliyatları bilir ve uygularlar. Ayrıca başka merkezlerde yapılmış ve başarılı olmamış Hipospadias (Crippled Hipospadias) hastalarının da sorunlarını anlamak ve çözümlemek gibi görevleri de yerine getirmektedirler. Aileler, bu özel ameliyatlar için Türkiye’nin dört bir yanından İzmir ve İstanbul’daki kliniklerimize yolculuk etmektedirler.

Prof. Dr. İrfan Karaca ve Prof. Dr. Erdal Türk, 2018 yılında ETİK Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kliniğini İzmir Alsancak’ta kurdular. Daha sonra 2019 yılında Prof. Dr. Ahmet Güven ekibimize katılarak gücümüze güç katmıştır. Bu klinikte Çocuk Cerrahisi ile ilgili her türlü ameliyatı itina ile yapan Dr Karaca, Dr Türk ve Dr Güven’in en sık yaptıkları ameliyatların başında Hipospadias ve penisin diğer yapısal anomalileri gelmektedir ve her yıl çok sayıda bu anomalilerle ilgili ameliyatı yapmaktadırlar. Yüksek hasta sayımız ve uzmanlığımız nedeniyle tüm derecelerdeki hipospadias ve penis anomalisi ameliyatları arasında sonuçlarımızın en iyiler arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hafif ve orta dereceli hastaların çoğunda TIPU olarak bilinen Snodgrass operasyonunu yaygın olarak kullanmaktadırlar. Ağır dereceli ve ileri derecede penis eğriliği olan hastalarda ise daha iyi sonuçlar veren iki veya üç evreden oluşan STAG operasyonunu tercih etmektedirler.

Doktorlarımız, ülkemizdeki hastaların tedavilerini sağlıklı bir şekilde sağlamak için yüzlerce hipospadias ameliyatı yaparak edindikleri bilgileri diğer cerrahlarla da paylaşmaktadırlar.

   İzmir Şube
İstanbul Şube
Fiyat Al